Dzwoń Teraz! +48 56 699 30 03
O firmie 2020-04-02T13:59:57+00:00

Działalność

Profilem głównym działalności Zakładu Przerobu Złomu jest skup i sprzedaż złomu stali, złomu metali kolorowych ( miedź, aluminium, brąz, mosiądz  i inne). Przedsiębiorstwo prowadzi również prace budowlane: rozbiórkowe  i demontażowe.

Koncesje

Przedsiębiorstwo posiada koncesje na obrót odpadami poprodukcyjnymi oraz złomem poamortyzacyjnym. Dysponujemy również zezwoleniem na składowanie materiałów niebezpiecznych dla środowiska (akumulatory itp.) Wystawiamy karty odpadów.

Możliwości Techniczne

Dysponujemy placem składowym i dostępem do bocznicy kolejowej. Transport drogowy złomu obsługiwany jest przez samochody i elektroniczną wagę samochodową. Naszą załogę w pracach przerobu odpadów metalowych wspierają maszyny dźwigowe, montażowe, załadowcze i bliskiego transportu, oraz samochody specjalistyczne do załadunku złomu.

Ekologia

Całokształt działań mających na celu właściwe wykorzystanie oraz odnawianie zasobów i składników środowiska naturalnego, nazywamy Ekologią. Zakład Przerobu Złomu w Toruniu wychodzi na przeciw postulatom ekologicznym recyklingując tysiące ton złomu rocznie i promując proekologiczny tryb życia.

Priorytetem naszej pracy jest stwarzanie możliwości ponownego przetworzenia złomu stali i metali kolorowych. Profesjonalny sprzęt, nojnowocześniejsze rozwiązania technologiczne oraz bardzo sprawny system zarządzania jakością obsługi, umożliwia nam obniżenie kosztów i zagwarantowanie Klientom najwyższej satysfakcji.
Strategia firmy jest ściśle związana ze skutecznym recyklingiem. Priorytetem działania jest dbałość o stan środowiska naturalnego i jego zagrożeniami w przyszłości.

Baza Sprzętowa